Вибір підручників для 4 класу 2021

Методична робота у 2020-2021 н.р.

Методичні наради:

1. Дотримання вимог щодо ведення шкільної документації у 2020-2021 н.р.

2. Особливості процесу адаптації учнів під час переходу з початкової школи в п'ятий клас.

Методичний фестиваль:

• «Самоосвіта - один із видів підвищення професійної компетентності вчителя».
  • «Роль сучасних педагогічних технологій у забезпеченні якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання».

Круглий стіл:

• «Технологічні, методичні та педагогічні аспекти ефективної реалізації дистанційного та змішаного навчання».

Панорама методичних знахідок:

• «Взаємозв'язок творчих можливостей учителя і учня та результативність педагогічної діяльності щодо розвитку життєвої компетентності учня».

Методична робота у 2019-2020 н.р.

Методичні наради:
1.1. Дотримання вимог щодо ведення шкільної документації. Загально0навчальні та специфічні вимоги щодо викладання предметів у 2019-2020 навчальному році.
1.2. «Мета, засоби та основні напрямки методичної роботи у 2019-2020 н.р. щодо реалізації проблемної теми».
1.3. Особливості процесу адаптації учнів під час переходу з початкової школи в п'ятий клас.
2. Педагогічні читання:
2.1. «Компетентний учитель - запорука реалізації компетентного підходу до сучасного освітнього процесу».
3. Методичний тиждень:
3.1. «Компетентний підхід у побудові моделі випускника школи».
4. Моніторингові дослідження:
4.1. «Рівень професійної компетентності вчителя».
5. Засідання фокус-груп:
5.1. «Взаємодія вчителя та учня як соціалізована умова розвитку особистості».