Індивідуальна форма навчання

1. Ознайомитися з Положенням про організацію індивідуального навчання та іншими нормативними документами.

2. Отримати довідку за формою первинної облікової документації N 080-10"Довідка про потребу дитини (дитини-інваліда) у домашньому догляді",

3. Отримати висновок обласної психолого-медико-педагогічної комісії

Висновок ПМПК є обов'язковою умовою для зарахування на індивідуальну форму учнів, навчання яких потребує визначення особливих освітніх потреб, методів навчання та інших додаткових заходів навчально- виховного процесу.

4. Надати директору школи за місцем проживання дитини заяву про зарахування на індивідуальну форму навчання + довідку + висновок ПМПК (для учнів з особливими освітніми потребами) + документ про наявний рівень освіти (табель навчальних досягнень, свідоцтво про базову загальну середню освіту).

Організація індивідуального навчання

Наказ Міністерства освіти і науки України від 12.01.2016 №8 "Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах"

Лист МОН України від 28.03.2016 № 1/9-154 "Щодо надання роз'яснення"